Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram
  • Акумулятор ISTA 7 SERIES 50Ah R 480A

Акумулятор ISTA 7 SERIES 50Ah R 480A

  • 2500грн.
  • Виробник: Ista
  • Модель: ISTA 7 SERIES 50Ah
  • Наявність: Є в наявності

Надійні акумулятори ISTA 7 SERIES 50Ah R 480A! Акумуляторні батареї ISTA 7 Series підійдуть для установки на сучасні автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва з високими вимогами до джерела живлення і великою кількістю споживання електроенергії. Батареї даної серії виготовлені за класичною свинцево-кислотною технологією. Для виробництва решіток акумулятора використовується сучасний сплав ..

Акумулятор ISTA 7 SERIES 50Ah

Надійні акумулятори ISTA 7 SERIES 50Ah R 480A!

Акумуляторні батареї ISTA 7 Series підійдуть для установки на сучасні автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва з високими вимогами до джерела живлення і великою кількістю споживання електроенергії. Батареї даної серії виготовлені за класичною свинцево-кислотною технологією. Для виробництва решіток акумулятора використовується сучасний сплав свинцю з додаванням кальцію. Це дозволило зробити пластини більш стійкими до осипання активної маси і корозійних процесів при глибокому розряді в холодну пору року. 

Корпус виготовлений із пластику, який захищає тендітні елементи від пошкодження при вібрації. Кришка виготовлена ​​за сучасною технологією, батареї не вимагають обслуговування протягом усього експлуатаційного періоду. Акумуляторні батареї ISTA 7 Series мають збільшені пускові струми при збереженні стандартних габаритних розмірів, що дозволяє запускати двигун при критично низькій температурі повітря. 
Характеристики
Призначення Легкові
Технологія Свинцево-кислотні
Ємність (А/г) 50 Ah
Пусковий струм 480 А
Полярність + зправа
Обслуговування Обслуговується
Довжина, мм 207
Ширина, мм 175
Висота, мм 190

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук