Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram

КУПИТИ АКУМУЛЯТОР В ТРУСКАВЦІ

Магазин АКУМУЛЯТОРНИЙ СУПЕРМАРКЕТ ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА м. Трускавець


м. Трускавець, вул. Петра Сагайдачного, 16

тел.: 096 27 27 439

Працюємо:

Пн-Пт 9.00-17.00

Сб 9.00-16.00

Нд вихідний


Продаж акумуляторів в Трускавці
Підберемо найкращий акумулятор на Ваше авто Великий вибір АКБ в наявності і під замовлення.  Акумулятори Varta, Bosch, Armada, Rombat, Westa, Nomad, Електоисток, Іста, Forse, Exide, Volthor, Mutlu, Веста, Numax, Formula, 555, Maxion та інші.
Варіанти від 2 до 240А\год (від бюджетних АКБ до акумуляторів ПРЕМІУМ класу)
Сервіс обслуговування АКБ в м. Трускавець
Сервіс, діагностика та підзарядка АКБ Перевірка справності електрообладнання Гарантійний ремонт та обмін непрацюючих акумуляторів на нові. Гарантія до 3х років!
Завжди вигідно приймаємо старі б/в автоакумулятори, батареї від UPS, фонарів та інших приладів; кислотні, гелеві та ебонітові.
Обмін старих акумуляторів на нові в Трускавці
Приймаємо старі акумулятори та вигідно обміняємо на нові:
- АКБ для скутерів та мотоциклів
- Гелеві або кислотні акумулятори
- Акумулятори для усіх марок авто
- АКБ для вантажних автомобілів
- Акумулятори для мотоблоків, автобусів, тракторів, навантажувачів та іншої спецтехніки
- Акумулятори Старт-стоп, AGM, EFB
 


Де і як вигідно купити акумулятор в Трускавці

Експлуатація сучасного автомобіля вимагає надійної роботи усіх вузлів та пристроїв. Акумуляторна батарея в авто відповідає за надійний старт двигуна. І якщо акумулятор в поганому технічному стані, завести авто буде складно. Особливо це відчувається взимку при від’ємній температурі повітря. Також найбільш вибагливими до якісного старту є дизельні двигуни. Тому важливо слідкувати за добрим технічним станом акумулятора в авто.

Причин для неякісної роботи акумулятора є кілька:

  1. Неякісний акумулятор (заводський дефект)
  2. Спрацьований акумулятор внаслідок тривалої експлуатації
  3. Вихід з ладу внаслідок неправильної експлуатації
  4. Несправність електообладнання авто: проблеми з стартером, генератором, в сигналізації чи в загальній системі живлення

В магазині АКУМУЛЯТОРНИЙ СУПЕРМАРКЕТ ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА в м. Трускавець є спеціаліст, який може зробити діагностику акумулятора чи електрообладнання вашого авто, виявити доцільність заміни акумулятора ( не завжди поганий запуск двигуна вимагає заміни АКБ, можливо перед купівлею нового доцільно підзарядити старий чи усунути якісь несправності)

При необхідності заміни акумулятора наші фахівці в Трускавці підберуть найбільш відповідну саме вашому авто модель акумуляторної батареї та порадять кращий та якісний варіант. Не завжди дорогий акумулятор – насправді означає якісний. Існують виробники, які тримають високу ціну завдяки розкрученому бренду, хоча якість поступається іншим.

В магазинах АКУМУЛЯТОРНИЙ СУПЕРМАРКЕТ ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА в Трускавці можна придбати усі види акумуляторів для автомобілів легкових та вантажних, акумулятори для автобусів, комбайнів, навантажувачів, АКБ для трактора, екскаватора, грейдера та іншої спецтехніки, акумулятори для мотоциклів, скутерів, дитячих машинок, човнів, рибальських човників, безперебійників та іншої техніки.

Здати старий акумулятор в Трускавці

В магазині акумуляторів в м. Трускавець можна вигідно здати старі акумулятори. Також провадимо обмін старих акумуляторів на нові. Ми приймаємо використані АКБ від авто, мото та спецтехніки в будь-якій кількості та по максимально вигідній для клієнтів ціні. Якщо у вас назбиралась велика кількість відпрацьованих акумуляторів – ми можемо забрати їх у вас власним транспортом.

Сервісне обслуговування акумуляторів в Трускавці

В магазині нашої мережі в м. Трускавець ми пропонуємо гарантійне та сервісне обслуговування акумуляторів. Наші фахівці перевірять стан акумулятора, проведуть підзарядку, доллють електроліт, почистять або замінять клеми, перевірять заряд генератора та здійснять інші технічні роботи.

Також в асортименті магазині Акумуляторний Супермаркет в Стрию можна придбати супутні товари, що стануть в пригоді кожному водію: зарядні пристрої, клеми, кріплення для акумуляторів, перемички, стартові кабелі, омивачі скла тощо.

Чи можливо відновити старий акумулятор?

Часто у водіїв виникає питання, чи можливо відновити АКБ після певного часу експлуатації. Дійсно, існують випадки, коли це вдається. Але відновити на 100% до початкового стану використану акумуляторну батарею неможливо. І, згодом, за кілька місяців, АКБ все одно потрібно буде замінити.

Для початку потрібно замінити в акумуляторі електроліт. Для цього потрібно промити акумулятор дистильованою водою, далі очистити свинцеві пластини від солей за допомогою десульфаційної присадки. Після цього можна залити новий електроліт та здійснити декілька етапів зарядки та розрядки акумулятора щоб відновити ємність. Однак ці роботи не завжди є достатньо ефективними.

Але, коли акумулятор згодом після відновлення все ж перестає працювати, його потрібно замінити. Купити новий акумулятор в Трускавці та будь якому іншому населеному пункті України не є складним, багато магазинів та онлайн магазинів пропонують дану продукцію. Але виникає питання – що робити зі старим акумулятором. Адже викидати старий акумулятор на смітник заборонено законодавством, оскільки це шкідливі відходи, які вимагають утилізації. Можна здати старий акумулятор в пункт приймання металобрухту.

Але найбільш вигідним варіантом є обмін старого акумулятора на новий в магазині нашої мережі в Трускавці, оскільки наша мережа напряму працює з найбільшими виробниками, які зацікавлені не в утилізації старих АКБ, а в зборі сировини для виробництва нових акумуляторів. 

 

Коли необхідно замінити автомобільний акумулятор?

Термін експлуатації акумулятора багато в чому залежить від умов навколишнього середовища, стилю керування водія, технічного стану автомобіля та інших факторів. Зазвичай, термін нормальної експлуатації акумулятора 3-4 роки, але за умови правильного його використання та своєчасного технічного обслуговування цей термін можна збільгити до 5-6 років. Також тривалість експлуатації акумулятора залежить від його якості. Логічно, що найдешевші варіанти, пластини яких мають найменший вміст свинцю, будуть слугувати менше за інші.

Основні ознаки виходу з ладу та необхідності заміни акумулятора:

  1. Погано запускається двигун;
  2. Тьмяне світло і періодичне мерехтіння показників на  панелі при старті;
  3. Під час запуску двигуна спостерігається характерне клацання реле і генератора;
  4. Несправність однієї з 6-ти банок акумулятора - напруга на клемах близько 11 Вольт.

При виявленні будь якої з перелічених ознак необхідно звернутись до спеціалістів для проведення сервісного обслуговування або заміни АКБ.