Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram
  • Акумулятор VARTA Blue Dynamic 60Ah R 540A Asia

Акумулятор VARTA Blue Dynamic 60Ah R 540A Asia

  • 4100грн.
  • Виробник: Varta
  • Модель: VARTA Blue Dynamic 60Ah Asia
  • Наявність: Є в наявності

Надійні акумулятори  VARTA Blue Dynamic 60Ah R 540A Asia!Німецька компанія Varta виробляє одні з кращих у світі автомобільних акумуляторних батарей. Її продукція має постійний попит у споживачів усього світу. Компанія випускає безліч серій акумуляторів, призначених для більшості типів автомобілів. Одна з таких серій - BLUE Dynamic. Ці акумулятори створені за інноваційними техно..

Акумулятор VARTA Blue Dynamic 60Ah

Надійні акумулятори  VARTA Blue Dynamic 60Ah R 540A Asia!

Німецька компанія Varta виробляє одні з кращих у світі автомобільних акумуляторних батарей. Її продукція має постійний попит у споживачів усього світу. Компанія випускає безліч серій акумуляторів, призначених для більшості типів автомобілів. Одна з таких серій - BLUE Dynamic. Ці акумулятори створені за інноваційними технологіями і значно перевершують звичайні акумулятори за своїми параметрами.

Акумулятори VARTA популярні серед українських водіїв своює надійністю та доступною ціною. Автомобільні АКБ VARTA D47 Asia, що відносяться до серії BLUE Dynamic, характеризуються високою продуктивністю весь період їх функціонування. Стартова потужність вища, що дозволяє заводити двигун легко.

Корпус цієї моделі виконаний за азіатським стандартом, що трішки відрізняється від європейського по габаритам, плюсова клема розташована праворуч.

Акумуляторні грати в цій моделі виконані за технологією, яка збільшує відтік електронів в мережу під час холодного старту. Самі грати вкладені у пористу полімерну оболонку, що дозволяє краще зберігати позитивний заряд. Це все підвищує силу стартового струму та збільшує кількість циклів перезаряду, що відповідно подовжує термін експлуатації АКБ.

У нашому інтернет магазині «superakb.com.ua» ви знайдете акумулятор для свого авто надовго.

Характеристики
Технологія Кислотні
Ємність (А/г) 60 Ah
Пусковий струм 540 A
Полярність +зправа
Обслуговування Не обслуговується
Довжина, мм 230
Ширина, мм 172
Висота, мм 222

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук