Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram
 • Акумулятор ENERGY BOX 60Ah L 540A

Акумулятор ENERGY BOX 60Ah L 540A

 • 2950грн.
 • Виробник: ENERGY BOX
 • Модель: ENERGY BOX 60Ah
 • Наявність: Є в наявності

Доступні акумулятори ENERGY BOX 60Ah L 540AПри виробництві автомобільного акумулятора ENERGY BOX враховувалося підвищене енергоспоживання сучасних автомобілів. Саме тому інженери і розробники поставили на потік виробництво акумуляторних батарей з підвищеними показниками ємності при збереженні стандартних розмірів.Слід зазначити, що в даних акумуляторах встановлена ​​спеціальна кришка, яка запобіга..

Акумулятор ENERGY BOX 60Ah

Доступні акумулятори ENERGY BOX 60Ah L 540A

При виробництві автомобільного акумулятора ENERGY BOX враховувалося підвищене енергоспоживання сучасних автомобілів. Саме тому інженери і розробники поставили на потік виробництво акумуляторних батарей з підвищеними показниками ємності при збереженні стандартних розмірів.
  Слід зазначити, що в даних акумуляторах встановлена ​​спеціальна кришка, яка запобігає витікання активної речовини при нахилі батареї. Корпус АКБ зроблений з ударостійкого пластику, він не боїться вібрації і прекрасно справляється з поставленими завданнями в екстремальних умовах роботи.

  Низький рівень саморозряду і високі пускові струми забезпечують швидкий і впевнений запуск двигуна навіть при дуже низькій температурі навколишнього середовища. Виробник використовує тут унікальну технологію виробництва внутрішньої решітки, що продовжує термін служби акумуляторної батареї і знижує ризик появи корозії.
  Характеристики
  Технологія Кислотні
  Ємність (А/г) 60 Ah
  Пусковий струм 540 А
  Полярність +зліва
  Обслуговування Обслуговується
  Довжина, мм 242
  Ширина, мм 175
  Висота, мм 190

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук