Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram
  • Акумулятор ENERGIA 190Ah R 1200A

Акумулятор ENERGIA 190Ah R 1200A

  • 5900грн.
  • Виробник: Energia
  • Модель: ENERGIA 190Ah
  • Наявність: Є в наявності

Потужні акумулятори ENERGIA 190Ah R 1200A! Акумуляторні батареї ENERGIA виробляються в Україні. Дані АКБ користуються великим попитом у власників вантажівок і фур завдяки високій надійності, тривалому ресурсу і приємній ціні. Дані батареї адаптовані під наш клімат і забезпечують стабільний запуск двигуна навіть в критично низькі температури навколишнього середовища.  Кришка акумуляторної ..

Потужні акумулятори ENERGIA 190Ah R 1200A!

Акумуляторні батареї ENERGIA виробляються в Україні. Дані АКБ користуються великим попитом у власників вантажівок і фур завдяки високій надійності, тривалому ресурсу і приємній ціні. Дані батареї адаптовані під наш клімат і забезпечують стабільний запуск двигуна навіть в критично низькі температури навколишнього середовища. 
Кришка акумуляторної батареї ENERGIA має центральний газовідвід і лабіринтову конструкцію для погашення полум'я, що забезпечує безпечну експлуатацію. Пробки, розташовані на кришці, забезпечують доступ до банок для виміру щільності й додавання дистильованої води при необхідності. Різьбове з'єднання пробок забезпечує герметичність. Дані АКБ підійдуть для установки, як на сучасні вантажівки іноземного виробництва, так і на вітчизняні автомобілі зі стандартною кількістю споживання енергії. Для зручності транспортування і установки батареї, у верхній кришці розташована зручна ручка.
Характеристики
Призначення Вантажні
Ємність (А/г) 190 Ah
Пусковий струм 1200 А
Полярність + справа
Обслуговування Не обслуговується
Довжина, мм 513
Ширина, мм 223
Висота, мм 195

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук