Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram
  • Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A

Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah 850A

  • 4400грн.
  • Виробник: Armada
  • Модель: Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah 850A
  • Наявність: Є в наявності

ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850AЯким би потужним не був двигун вашого авто, без надійного джерела живлення на комфортну їзду можна не розраховувати. Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A відомий вітчизняним водіям і користується великим попитом - купити АКБ можна в нашому інтернет-магазині за невисокою ціною.Вітчизняні акумулятори ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A&n..

Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah 850A

ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A

Яким би потужним не був двигун вашого авто, без надійного джерела живлення на комфортну їзду можна не розраховувати. Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A відомий вітчизняним водіям і користується великим попитом - купити АКБ можна в нашому інтернет-магазині за невисокою ціною.

Вітчизняні акумулятори ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A – аккумулятор преміум класу з високим вмістом свинцю в пластинах, корпус яких виготовлений з якісних матеріалів.Акумулятори  ARMADA відповідають усім міжнародним показникам якості і здатні працювати в режимі найбільш інтенсивного навантаження. Акумуляторні батареї ARMADA працюють надійно на різних транспортних засобах, кліматичних умовах та з будь-якою інтенсивністю та навантаженням. Надсучасне виробництво та дотримання міжнародних стандартів дозволяє експлуатувати даний виріб до семи років.

 Чому вигідно купити акумулятор ARMADA RED PREMIUM

Сучасний та надійний аккумулятор – запорука стабільної експлуатації будь-якого авто. Акумулятори ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A добре працюють як на сильному морозі, так і у літню спеку. Дані акумуляторні батареї виготовлені з якісних матеріалів, що відповідають європейським стандартам, вміщують сплави з невисоким вмістом сурми. Пластини АКБ мають відповідну стандартам кількість свинцю для довговічної експлуатації батареї. Даний акумулятор має вдосконалену систему центрального газовідводу. Також цей АКБ обладнаний індикатором ступеня заряду. Усі ці фактори забезпечують завжди надійний старт двигуна.

Акумулятор ARMADA RED PREMIUM 100Ah  850A – це аккумулятор класу «Преміум», який  спеціально розроблений для потужних двигунів, які потребують посиленого електропостачаннія. Ця серія акумуляторів має максимальні показники пускового струму, підвищений термін експлуатації, низький рівень саморозряду і витрати води. Купити акумулятор ARMADA RED PREMIUM вигідно ще й тому, що він належить до категорії батарей, що не підлягають обслуговуванню. Це звільняє власника від необхідності самостійно контролювати рівень електроліту.

Як купити АКБ ARMADA RED PREMIUM на нашому сайті

Придбати аккумулятор ARMADA RED PREMIUM завжди можна за привабливою ціною і з доставкою по Україні. Телефонуйте зараз, і наші фахівці допоможуть підібрати найкращу модель АКБ за технічними показниками і ціною саме для вашого авто.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук