Безкоштовно по Україні з усіх номерів
Прив'язаний Viber/Telegram
  • Акумулятор 555 60Ah L 600A

Акумулятор 555 60Ah L 600A

  • 2500грн.
  • Виробник: 555
  • Модель: 555 60Ah
  • Наявність: Є в наявності

Доступні акумулятори 555 60Ah L 600A! При виробництві автомобільного акумулятора 555 враховувалося підвищене енергоспоживання сучасних автомобілів. Саме тому інженери і розробники поставили на потік виробництво акумуляторних батарей з підвищеними показниками ємності при збереженні стандартних розмірів. Слід зазначити, що в даних акумуляторах встановлена ​​спеціальна кришка, яка запобігає витік..

Доступні акумулятори 555 60Ah L 600A!

При виробництві автомобільного акумулятора 555 враховувалося підвищене енергоспоживання сучасних автомобілів. Саме тому інженери і розробники поставили на потік виробництво акумуляторних батарей з підвищеними показниками ємності при збереженні стандартних розмірів.
Слід зазначити, що в даних акумуляторах встановлена ​​спеціальна кришка, яка запобігає витікання активної речовини при нахилі батареї. Також в кришці встановлений центральний пламягаситель для виключення можливості самозаймання. Корпус АКБ зроблений з ударостійкого пластику, він не боїться вібрації і прекрасно справляється з поставленими завданнями в екстремальних умовах роботи.

Низький рівень саморозряду і високі пускові струми забезпечують швидкий і впевнений запуск двигуна навіть при дуже низькій температурі навколишнього середовища. Виробник використовує тут унікальну технологію виробництва внутрішньої решітки, що продовжує термін служби акумуляторної батареї і знижує ризик появи корозії.
Характеристики
Технологія Кислотні
Ємність (А/г) 60 Ah
Пусковий струм 600 А
Полярність + зліва
Обслуговування Не обслуговується
Довжина, мм 246
Ширина, мм 175
Висота, мм 190

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук